Galicyjskie Centrum Nieruchomości sp. z o.o. jest Spółką, której działalność w całości koncentruje się na profesjonalnym zarządzaniu i administrowaniu wspólnotami mieszkaniowymi w Krakowie oraz okolicach. Administrujemy budynkami o łącznej powierzchni użytkowej blisko 40 tysięcy metrów kwadratowych, dbając o ich bieżące utrzymanie, remonty, gospodarkę finansową oraz dostawę i rozliczenia mediów dla ponad 2 tysięcy mieszkańców. Swoje nieruchomości powierzyły nam wspólnoty duże, mające nawet ponad 150 lokali mieszkalnych, jak również liczne małe wspólnoty, mające do 15 właścicieli.

Posiadamy licencję zawodową zarządcy nieruchomości nr 11046 i aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu zarządzania nieruchomościami. Naszą Spółkę tworzą pracownicy dysponujący szeroką wiedzą praktyczną, teoretyczną i wieloletnim doświadczeniem w zakresie gospodarki nieruchomościami, w sprawach technicznych
i w prowadzeniu księgowości wspólnot mieszkaniowych.

Do dyspozycji mieszkańców administrowanych przez nas wspólnot jest biuro obsługi, w którym, w godzinach pracy biura (od poniedziałku do piątku między 8:00 a 16:00) mieszkańcy uzyskają wszelką pomoc i informacje dotyczące spraw Wspólnoty a także rozliczeń mieszkańców ze Wspólnotą.

Zapewniamy także czynny całą dobę, przez 7 dni w tygodniu, telefon alarmowy służący do zgłaszania awarii części wspólnych.