Galicyjskie Centrum Nieruchomości sp. z o.o. jest Spółką, której działalność w całości koncentruje się na profesjonalnym zarządzaniu i administrowaniu wspólnotami mieszkaniowymi w Krakowie oraz okolicach. Administrujemy budynkami o łącznej powierzchni użytkowej blisko 100 tysięcy metrów kwadratowych, dbając o ich bieżące utrzymanie, remonty, gospodarkę finansową oraz dostawę i rozliczenia mediów dla ponad 2,5 tysięcy mieszkańców. Swoje nieruchomości powierzyły nam wspólnoty duże, mające nawet ponad 150 lokali mieszkalnych, jak również liczne małe wspólnoty, mające do 15 właścicieli.

Nasi zarządcy posiadają licencje zawodowe zarządcy nieruchomości i aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu zarządzania nieruchomościami. Naszą Spółkę tworzą pracownicy dysponujący szeroką wiedzą praktyczną, teoretyczną i wieloletnim doświadczeniem w zakresie gospodarki nieruchomościami, w sprawach technicznych
i w prowadzeniu księgowości wspólnot mieszkaniowych.

Do dyspozycji mieszkańców administrowanych przez nas wspólnot jest biuro obsługi, w którym, w godzinach pracy biura (od poniedziałku do piątku między 8:00 a 16:00) mieszkańcy uzyskają wszelką pomoc i informacje dotyczące spraw Wspólnoty a także rozliczeń mieszkańców ze Wspólnotą.

Zapewniamy także czynny całą dobę, przez 7 dni w tygodniu, telefon alarmowy służący do zgłaszania awarii części wspólnych.